0

0.00

#

Ašies pakaba / galinė pavara autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Pakabos dalys autodalių katalogas

Žinomi Pakabos dalys autodalių gamintojai

  • SKF Ašies pakaba
  • MAPCO Ašies pakaba
  • VAICO Ašies pakaba
  • A.B.S. Ašies pakaba

Ašies pakaba / galinė pavara - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Transmisijos/sankabos funkcija yra perduoti jėgą iš variklio, per pavaras į gatvę. Jeigu šios dalys yra geros būklės, automobilio vairavimas yra labai malonus. Tačiau, transmisijos gedimai gali net kelti pavojų gyvybei.

Sankaba: paslėpti tarpininkai

Sankaba yra gerai paslėptas automobilio komponentas. Ji susideda iš daugelio komponentų, bet visuomet keičiama su visais jais. Sankabos keitimas yra labai brangus ir reikalaujantis daug laiko. Jis taip pat reikalauja gerų žinių, tad rekomenduojama patiems jos nekeisti. Sugedusi ar nusidėvėjusi sankaba yra pastebima dėl prasto vairavimo atlikimo. Variklis tinkamai neįsibėgėja ir automobilis juda nenoromis. Jeigu sankaba yra visiškai nusidėvėjusi, automobilis yra beveik nevažiuotinas.

Transmisija: nuo pavarų dėžės iki ratų

Transmisija yra prijungta prie pavarų dėžės ir ratų. Ji susideda iš dviejų velenų ir ratų vairavimo mechanizmo. Transmisija turi įvairius komponentus, kurių visi praneša apie gedimus per suprastėjusį automobilio važiavimą. Svyruojantys ratai, automobilio svyrymas į vieną pusę, stiprus barškėjimas ties ratu arba garsus spragėjimas važiuojant dažniausiai reiškia sugedusią transmisiją.

Transmisijos/sankabos gedimų atpažinimas

Jeigu jūs nesate tikri ar sankaba yra sugedusi ar ne, galite ją išbandyti: pirmiausia pažiūrėkite į veikimo instrukcijas, norėdami pamatyti ar sankaba turi bandymo funkciją. Daugeliu atvejų, jums reikia traukti sankabos pedalą, bet yra ir kitų diagnostikos galimybių. Jeigu tai nėra įmanoma, perjunkite aukščiausią automobilio pavarą ir greitai atleiskite sankabą. Jeigu variklis sustojo, sankaba vis dar veikia. Bet jeigu variklis ir toliau veikia, nepaisant to, kad jūsų automobilis nejuda, jūs negalite išvengti sankabos keitimo. Idealiai, transmisija yra išbandoma ant keltuvo. Ratai turi laisvai kabėti. Tuomet, jums reikia uždėti abi rankas ant rato ir energingai jį purtyti. Jeigu jaučiate tarpą, yra gedimas. Tokiu atveju, jūs taip pat galite patikrinti ašies guolius. Jeigu jie yra pilni ir stori arba turi matomą skylę, juos reikia kaip įmanoma greičiau pakeisti. Kitu atveju, rato guolis patirs gedimų. Transmisijos/sankabos komponentai įprastai vairuojant neišvengiamai nusidėvi. Greitai darant posūkius arba važiuojant per duobes ir prieš aukštus bortelius, jūs galite labai greitai pažeisti transmisijos dalis. Sankabos nevaldymas arba per sunkios priekabos prijungimas taip pat yra labai žalingas šioms dalims.

Ką reikėtų pakeisti?

Jeigu vykdomas transmisijos remontas, tai priklauso nuo gedimo lygio. Jeigu reikia pakeisti ašies guolius, visas skersines svirtis ir šarnyrus reikia numontuoti. Jeigu jie yra pasiekę tam tikrą amžių, verta apsvarstyti ir jų išankstinį pakeitimą. Visos judančios dalys turi gumines įmovas ar garsą mažinančius elementus pagamintus iš gumos, kurie per laiką nusidėvi. Kadangi visi jie yra lengvai prienami komponentai, juos pigiai galite įsigyti iš AutodalysOnline.lt, Jūs sutaupysite daug papildomo darbo visą remontą atlikdami vienu kartu. Svarbu tinkamai prisukti kelio trauklių galus, ant skylės su sriegiu, lygiai taip pat kaip buvo prisukta senoji dalis. Kitaip, jūs galite rizikuoti prastu važiavimu tiesia linija, stabilumu ir išankstiniu padangų nusidėvėjimu. Kad tai atliktumėte, jums arba reikia suskaičiuoti pasukimų skaičių atsukant seną trauklės galą, arba juos pažymėti. Po surinkimo reikėtų išbandyti važiavimą tiesia linija. Jeigu automobilį po remonto traukia į viena pusę, reikia tvarkyti trauklę. Ši paslauga tapo žymiai pigesnė šiandien pas specializuotas kompanijas. Sankabos visuomet keičiamos rinkiniais. Sankabos keitimas yra labai brangus, bet įmanomas. Tereikia daug laiko, vietos ir gerų įrankių. Sankaba yra tarp variklio ir pavarų dėžės. Keičiant sankabą, taip pat naudinga pakeisti transmisijos alyvą.

Populiariausi produktai kategorijoje Ašies pakaba / galinė pavara