0

0.00

#

Elektros sistema autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Elektros sistema autodalių katalogas

Žinomi Elektros sistema autodalių gamintojai

  • HELLA Elektros sistema
  • BOSCH Elektros sistema
  • JOHNS Elektros sistema
  • TYC Elektros sistema
Pasirinkite populiariausią kategoriją:
Priekinis žibintas

Priekinis žibintas

(37854 Dalys)
Detonacijos jutiklis

Detonacijos jutiklis

(16117 Dalys)
Įspėjimo kontaktas, stabdžių trinkelių susidėvėjimas

Įspėjimo kontaktas, stabdžių trinkelių susidėvėjimas

(8485 Dalys)
Kombinuotas galinis žibintas

Kombinuotas galinis žibintas

(28739 Dalys)
Rūko žibintas

Rūko žibintas

(10621 Dalys)
Jutiklis, rato greitis

Jutiklis, rato greitis

(29373 Dalys)
Rodyti visus

Elektros sistema - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Automobilio elektronika yra atsakinga už visų signalų, kurie yra reikalingi automobilio veikimui, perdavimą. Elektronika ir elektros komponentai tapo ypatingai sudėtingi per pastaruosius dvidešimt metų. Dėl to, automobiliai šiandien yra žymiai saugesni ir patogesni. Tačiau, elektronikos problemos vienos dažniausiai pasitaikančių problemų ir remonto atvejų.

Automobilio elektronikos dalys

Automobilio elektronika susideda iš penkių skilčių
  • Įvedimo įrenginiai yra jungtukai, su kuriais automobilio naudotojas gali valdyti įvairius signalus. Tarp jų yra visi jungtumai prietaisų skydelyje, pedalai, sėdynės nustatymo jungtukai ir elektra valdomi langai. Visi jungtukai yra lengvai prieinami ir pakeičiami. Tačiau, dažniausiai pakanka juos paviršutiniškai nuvalyti ir sugedę jungtukai vėl puikiai veiks.
  • Signalų linijos susidaro iš laidų esančių automobilyje. Šiuo atžvilgiu, kiekvienas automobilis turi įrengtą pagrindinį laidų skydą, iš kurio išsišakoja keletas šalutinių linijų. Automobilio elektronikos sudėtingumas reikalauja sudėtingų laidų, kurie dažnai būna labai jautrūs daugelyje automobilių modelių. Šiomis dienomis, siekiant aptikti klaidą signalų linijoje, jums reikia skaityti duomenis iš įrenginio.
  • Jutiklių sistema automobilyje susideda iš visų įvedimo įrenginių, kurie patys savo sujautrina, be aktyvaus operatoriaus įsitraukimo. Tarp tokių įrenginių yra ABS jutikliai, lambda zondas, įvairūs spidometrai, kuro matuoklis, temperatūros jutikliai, šviesos sensoriai ir kiti. Sugedę jutikliai gali lemti pavojingas važiavimo situacijas. Juos reikia tikrinti tiksliai pagal nurodytą inspekcijos tvarkaraštį ir, jeigu reikia, atsargiai pakeisti. Jutiklių skaičius automobilyje nuolat auga. Pavyzdžiui, dar visai neseniai atsiradę padangų slėgio jutikliai jau yra privalomi naujuose automobiliuose. Šie jutikliai yra automobilio ratuose ir turi būti modifikuojami keičiant automobilio ratus, žinoma jeigu to reikia.
  • Automobilio elektronikos valdymas šiandien vyksta centriniame arba keliuose valdymo įrenginiuose. Konkrečiai, variklio valdymo sistema yra nuolatos stebima iš centrinio valdymo skydo. To reikia, kad būtų galima efektyviai panaudoti kurą ir išvengti katalizatoriaus žalos. Valdymo prietaisas gauna signalus iš jutiklių ir siunčia paverstas ir pritaikytas reikšmes į degimo sistemą ir įpurškimo sistemą. Degimo sistema susideda iš uždegimo arba kaitinimo žvakių (priklausomai ar automobilio variklis yra dyzelinis, ar benzininis), uždegimo laidų ir degimo įtampos transformatoriaus. Visa elektra elektronikos sistemai automobilyje yra generuojama generatoriuje, kuris yra varomas variklio ir generuoja įtampą automobilio akumuliatoriui.
  • Automobilio elektronikos išeigos renginiai dažniausiai yra šviesos automobilio išorėje ir viduje. Tarp jų yra priekinės šviesos, susidedančios iš priekinių žibintų su su artimuoju ir pagrindiniu spinduliais, rūko žibintai, gabaritinės šviesos ir dienos šviesos. Automobilio gale yra stabdžių, galiniai, galiniai rūko ir avariniai žibintai. Net sujungimas su priekabos maitinimu priklauso elektros sistemai. Išeigos įrenginiai automobilio viduje susideda iš įvairių šviesų, skaitmeninių vaizduoklių prietaisų skydelyje ir naudojamų apšvietimui viduje. Sėdynėse, elektroninio kėdės nustatymo, feno ir patogumo priedų, tokių kaip šaldoma daiktų dėtuvė komponentai taip pat gali būti priskaičiuojami prie daugelio išeigos įrenginių.

Įprasta žala elektronikai

Sugedęs vaizduoklis, prastas variklio veikimas, stringantys kėlimo varikliai - elektroninės žalos požymiai gali būti labai įvairūs. Tik klaidų skaitytuvas suteikia tikslią informaciją.
Visa automobilio elektronikos sistema susideda iš įvairių komponentų, kurie yra susiję su didesniu ar mažesniu nusidėvėjimu. Jutikliai, kurie yra neapsaugoti arba termiškai pažeidžiami, tokie kaip ABS jutikliai, tachometras arba lambda jutiklis turi būti pakeičiami pagal automobilio remonto tvarkaraštį. Skirtingai, naudojantis labai patvariomis LED lemputėmis posūkių žibintams, keitimo retai prireikia. Tai tinka ir stabdžių šviesoms, o taip pat ir prietaisų skydą apšviečiančioms lemputėms. Jeigu jūs vis dar turite senesnį automobilį su filamentinėmis stabdžių šviesomis, primygtinai patariame kuo greičiau pakeisti jas su LED šviesos šaltiniu.
Elektronikos nuostolius taip pat sukelia korozija. Pažeistos linijos arba perėjimai nuo laido prie jungtuko yra silpnieji taškai, kuriuose susidaro drėgmė ir tuomet lemia susidarančias rūdis toje vietoje. Elektros įtampos tėkmė per vamzdžius yra labai sudėtinga. Rūdžių formavimasis yra pastebimas, kai padidėjusi varža linijoje, kuri gali būti užregistruojama variklio valdymo bloke. Tuomet, rodomas klaidos numeris, kuris suteikia tikslią informaciją apie gedimą. Autoteileprofi.de suteikia platų automobilių elektronikos komponentų pasirinkimą, su kuriuo galėsite sutaisyti daugelį gedimų ir ženkliai padidinti patogumo ir komforto lygį savo automobilio elektronikos sistemoje.

Populiariausi produktai kategorijoje Elektros sistema

Kitų dalys už auto