0

0.00

#

Kėbulas autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Kėbulas autodalių katalogas

Žinomi Kėbulas autodalių gamintojai

  • JOHNS Kėbulas
  • PRASCO Kėbulas
  • BLIC Kėbulas

Kėbulas - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Automobilio kėbulas apima visas metalines ir plastikines dalis, kurios sudaro automobilio išorinę formą. Jis susideda iš judinamų ir statiškų komponentų.

Automobilio kėbulo konstrukcija

Automobilio kėbulas susideda iš keturių komponentų. Kėbulo korpusas susideda iš didelio bloko suvirintų plokščių. Tai yra automobilio pagrindas, prie kurio pridedami visi kiti automobilio komponentai su kniedėmis, sagtimis ar varžtais. Pakeičiamos automobilio dalys yra pridedamos prie automobilio korpuso ir priklauso antrajai komponentų grupei. Tai yra priekiniai sparnai ir buferiai. Pažeidimo atveju, dėl rūdžių ar avarijų, juos galima lengvai nuimti ir pakeisti naujomis dalimis. Jie neturi jokios paremiančios funkcijos. Jie tik padeda automobilio aerodinamikai ir prisideda prie automobilio dizaino.
Trečioji automobilio kėbulo dalių grupė yra judančios dalys. Judančios dalys yra durys, variklio gaubtas ir bagažinės dangtis, kuro bako durelės ir galimai stogas arba sutraukiamas kabrioleto viršus. Jeigu pažeistos, šios dalys gali būti lengvai pakeičiamos. Išskyrus variklio gaubtą ir kuro bako dureles, judančios dalys, deja turi labai daug elektronikos ir į vidų orientuotų dalių savo panelėse. Jeigu šios dalys keičiamos naujomis, jos dažniausiai reikalauja brangaus visų kėbulo elementų išėmimo. Ketvirtoji automobilio kėbulo dalių grupė apima priedus, tokius kaip liejimai, emblemos, klojiniai ant judančių elementų ar kiti panašūs produktai. Jų keitimas taip pat yra gana lengvas ir kai šios dalys yra puikios būklės, jos gali žymiai pagerinti automobilį.

Kėbulo dalių nusidėvėjimas

Automobilio kėbulas, iš esmės, susideda iš plieninės plokštės. Jo pagrindinis priešas yra rūdys. Gamyklos apsauginiai veiksmai, tokie kaip dugno apsauga, ertmių apsaugojimas ar cinkuotos plokštės, padeda atidėti išankstinį dalių rūdijimą. Nepaisant to, laikas yrodė, kad cinkuoti automobiliai, tam tikromis, nepavydėtinomis sąlygomis, gali labai greitai surūdyti.
Siekiant išvengti besitęsiančio automobilio rūdijimo, kiekviena rūdžių dėmelė turėtų būti kaip mat pašalinama. Automobiliai turi tam tikras jautrias vietas, kur paprastai galima tikėtis rūdžių. Ant kėbulo korpuso, galinių ratų arkos dažnai būna linkusios rūdyti. Dalelės, kurios šoka iš ratų važiuojant, palaipsniui sunaikina lakuotą apsaugą ant apatinės rato arkos dalius, kur po to palaipsniui įsigalės drėgmė ir rūdys. Jeigu rūdijimas atpažintas pakankamai greitai, koroziją galima sustabdyti nuvalant rūdis ir iš naujo užsandarinant rato arką. Kieta silpnoji daugelio automobilių vieta yra dugnas. Šoniniai sparnai dažnai būna paveikiami rūdžių. Jų priežastys yra dalinai tokios pačios kaip ir ratų arkų.
Atsargos stygius dirbant su automobiliu, yra dar viena priežastis: šoniniai sparnai yra dar viena tuštuma, kurioje gali susikaupti vanduo ir tai dažnai lemia rūdžių įsiviešpatavimą toje vietoje. Vanduo turi laiko pagreitinti rūdžių susiformavimą. Jeigu randate rūdžių ant šoninių slenksčių, dažniausiai pakanka tiesiog išvalyti surūdijusią vietą ir toje vietoje privirinti plieninę plokštelę. Stiprios rūdys dažnai tampa techninės apžiūros atmetimo priežastimi.
Durys ir priekiniai sparnai taip pat yra linkę rūdyti. Tokiu atveju, paprastai reikės pakeisti visą komponentą, o ne bandyti daryti restauracijas. Tuomet, svarbu nudažyti pakeistą dalį egzistuojančia kėbulo spalva, kadangi skirtingos spalvos kėbulo dalis atrodo nekaip ir ženkliai sumažins jūsų automobilio vertę.
Šiandien, buferiai dažniausiai gaminami iš plastiko. Juos keičiant dažniausiai reikia atlaisvinti varžtus ir sumontuoti naująją dalį. Masiškai gaminamų automobilių atveju, naujų buferių pirkimas dažniausiai yra pakankamai nebrangus. Aukštos kokybės sportinių kupė automobilių dalis gali būti net labai brangi. Dėl šios priežasties mes turime remonto komplektus plastikiniams buferiams, kurie sutvarko arba dalinai sumažina įtrūkimus.
Autoteileprofi.de jūs rasite įvairius įrankius, kurie padės jums išlaikyti ir sutvarkyti savo automobilio kėbulą. Į pasirinkimą įeina dažų valikliai, liravimo priemonės, specialūs automobilių šampūnai ir specialios aliuminių dalių dalys. Durys, sparnai ir bamperiai turi būti gaunami iš automobilių dalių rinkos. Mūsų internetiniame kataloge jūs rasite labai tinkančias alternatyvas brangioms originalioms automobilių dalims. Tai reiškia, kad jūs galėsite padengti nuostolius savo automobilyje visai nebrangiai.

Populiariausi produktai kategorijoje Kėbulas

Kitų dalys už auto