0

0.00

#

Kuro sistema autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Kuro padavimo sistema autodalių katalogas

Žinomi Kuro padavimo sistema autodalių gamintojai

  • VALEO Kuro tiekimas
  • BOSCH Kuro tiekimas

Kuro sistema - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Kuro sistemos užduotis yra transportuoti benziną, dyzeliną ar dujas nuo kuro bako iki variklio degimo kamerų. Gerai veikianti kuro sistema yra svarbi ne tik automobilio veikimui. Gera kuro sistemos būklė yra nepaprastai svarbi dėl apsaugos nuo ugnies ir automobilio saugumo.

Kuro sistemos konstrukcija

Kuras yra pildomas iš išorinės pildymo stotelės į kuro baką. Skystiems degalams, tokiems kaip dyzelinas ar benzinas, tai atliekama be papildomo slėgio, o gamtinėms dujoms arba LPG, tai atliekama su dideliu slėgiu. Kuro bake yra matuoklis arba slėgio jutiklis, kuris prijungtas prie kuro daviklio. Iš banko, kuras teka per kuro siurblį, kuris sukuria reikiamą slėgį kuro sistemai. Kuro siurblys yra varomas elektriniu motoru, kuris maitinamas akumuliatoriumi ir generatoriumi.
Dyzeliniuose ir benzininiuose automobiliuose, kuro linijos dažniausiai yra paprastos guminės žarnelės arba variniai vamzdeliai. Jie dažniausiai veda kurą į įpurškimo sistemą, kur kuras yra purškiamas naudojantis valdymo įrenginiu, tiksliai reikiamu laiku ir reikiamu kiekiu į degimo kamerą. Automobiliai varomi dujomis turi visus savo komponentus, įskaitant kur liniją, specialiai sukrtą atsispirti aukštam suskystintų dujų slėgiui.
Dyzeliniuose ir benzininiuose varikliuose, kuras pereina per vieną ar daugiau kuro filtrų. Kadangi kuro kokybė gali smarkiai skirtis, svarbu reguliariai keisti kuro filtrus. Rekomenduojama nepamiršti filtrų, nes užsikišęs įpurškimo siurblys ir lipnūs purkštukai yra brangiai taisomi.

Kuro sistemos gedimai

Jūs galite pastebėti kuro sistemos gedimus atkreipdami dėmesį į varvančią kuro sistemą, nemalonų kvapą automobilio salone ar prastą variklio darbą. Varvantis kuras yra labai pavojingas aplinkai. Drauždiama vairuoti variklį iš kurio varva kuras.
Automobilio kuro bakas dažniausiai būna pagamintas iš plastiko arba plieno. Plieniniai bakai, ypač tie, kurie turi skystą kurą tokį kaip dyzelinas ar benzinas yra linkę rūdyti. Bako virinimas nėra remomenduojamas, dėl didelės sprogimo rizikos. Be to, tai tnesuteikia ilgaamžiško sprendimo garantijos. Tačiau, ilgaamžiškumo garantiją suteikia tik kuro bako keitimas nauju. Daug automobilių modelių leidžia jums pakeisti kuro baką pagamintą iš lakštinio metalo, baku pagamintu iš plastiko. Šis keitimas yra rekomenduojamas, nes bakas pagamintas iš plastiko - eliminuoja rūdžių riziką.
Kuro matuoklis yra laikomas skysto kuro bake. Dažniausiai jų negalima remontuoti atskirai. Jeigu kuro matuoklis yra sugedęs, dažniausiai reikia keisti visą kuro baką. Tačiau, sugedę kuro matuokliai dažniausiai atsiranda dėl laisvų ar surūdijusių kontaktų ar gedimų rodymo prietaise. Šiuos sujungimus reikėtų patikrinti prieš keičiant visą kuro baką.
Linijos, laikui bėgant taip pat pasidaro birios ir skylėtos. Benzino ir dyzelino linijos, pagamintos gumos, gali būti pakeičiamos, paprasčiausiai jas atjungiant. Kadangi šių linijų vidus taip pat nėra atsparus senėjimui, rekomenduojame remonto metu taip pat pakeisti ir filtrus.
Daugelyje automobilių, kuro siurblys dažniausiai montuojamas tiesiai ant bako ir yra pasiekiamas per bagažinę. Jeigu jis sugenda, automobilis paprasčiausiai nustoja dirbti. Siurblys yra varomas elektriniu motoru. Tad, gedimo atveju, pirmiausia reikėtų patikrinti pakraščius: laidus, jungtukus, rėles ir saugiklius - visą elektroniką aplink kuro siurblį, kuri gali būti atsakinga už gedimą ir yra žymiai pigiau pataisoma negu pats kuro siurblys.
Įpurškimo siurblio gali remontuoti ne specialistas. Tai ypatingai sudėtingas įrenginys susidedantis iš daugelio velenų, stūmoklių, sandariklių ir pavarų. Įpurškimo pompas galite nebrangiai nusipirkti kaip naudotą įrangą iš senesnių automobilių. Įpurškimo pompos dažniausiai pažeidžiamos ties tarpikliais, kurie gali labai greitai nusidėvėti, jeigu naudojamas netinkamas variklis, pavyzdžiui bio-dyzelis, automobiliuose, kurie jam nepritaikyti.

Raskite viską savo kuro sistemai pas Autodalysonline

Mes turime viską ko reikia jūsų kuro sistemos remontui. Pavyzdžiui, jūs rasite platų labai nebrangių kuro bakų pasirinkimą mūsų internetiniame kataloge. Su tokiais pasiūlymais, nebeverta bandyti taisyti sistemos virinant, lituojant ar klijuojant.

Populiariausi produktai kategorijoje Kuro sistema

Kitų dalys už auto