0

0.00

#

Oro kondicionierius autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Oro kondicionavimas autodalių katalogas

Žinomi Oro kondicionavimas autodalių gamintojai

  • HELLA Oro kondicionierius
  • VALEO Oro kondicionierius
  • NRF Oro kondicionierius
  • THERMOTEC Oro kondicionierius

Oro kondicionierius - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Girdėdami žodžius „oro kondicionierius“ žmonės dažniausiai galvoja tik apie malonų atvėsinimą automobilyje. Tačiau, oro kondicionavimo sistema daro žymiai daugiau: ji išlaiko orą automobilio salone visuomet sausu. Darbinis oras taip pat yra naudingas žiemą, nes jis apsaugo langus nuo viduje susidarančio šalčio. Automobiliui, kuris naudojamas visus metus, naudinga įdiegti šildytuvą, kaip priedą prie salono šaldymo.

Malonus vairavimas su nepaliesta oro kondicionavimo sistema

Automobilio oro kondicionavimo sistema yra pakankamai sudėtinga technologija. Pagrindinis šio sistemos prietaisas yra kompresorius. Kompresorius yra varomas diržu ir jis atlieka suspaudimo funkciją suspausdamas šaldymo dujas iki tol, kol jos tampa skysčiu. Šaldymo skystis, tuomet pereina per žarnelę ir patenka į garintuvą. Ten, aušinimo skystis vėl greitai išsiplečia sukurdamas norimą šaltį. Tuomet šaltis perduodamas į automobilio saloną su feno pagalba. Kol, šaltas oras eina per filtrą, džiovintuvas pašalina drėgmę iš filtruojamo oro. Kai automobilis stovi, šis procesas sustoja. Todėl, visiškai normalu, kad sustojus, karštą dieną po automobiliu varva vanduo.
Salono šaldymo sistemos trūkumas yra tai, kad oro kondicionieriaus kompresorius sunaudoja per daug energijos iš variklio. Dėl šios priežasties, automobiliai su salono šaldymo sistemomis sunaudoja daugiau kuro, negu automobiliai be šaldymo sistemų.

Oro kondicionieriaus trūkumai

Oro kondicionieriaus sistema turi būti reguliariai tikrinama specialisto. Sugedusi oro kondicionieriaus sistema pasireiškia, pagrinde per šaldymo efekto trūkumą. To priežastis dažniausiai būna greitai išgaruojantis šaldymo skystis. Tokiu atveju, padedama tik nusipirkus naują šaldymo sistemą. Palaipsniui prarandamas šaldymo skystis yra natūralus ir neišvengiamas. Nepaisant to, jums visuomet derėtų patikrinti šaldymo sistemą dėl galimų pratekėjimų, prieš užpildydami.
Abu dalykus gali įvykdyti specialistas. Nemalonų kvapą automobilio salone dažniausiai sukelia užsikišęs filtras. Jis padeda pakeisti ir išvalyti šaldymo sistemą. Sugedęs oro kondicionieriaus kompresorius, gali sukelti vidinę abraziją. Todėl, visuomet labai svarbu visapusiškai išpurkšti visas šaldymo sistemos žarneles, kai keičiate kuriuos nors oro kondicionavimo sistemos komponentus. Atplaišos iš seno oro kompresoriaus gali labai greitai pažeisti naująjį. Aušinimo sistemos komponentų keitimas yra palyginus lengvas. Dėl aplinkosaugos ir sauumo priežasčių, jums visuomet reikia išvalyti aušinimo sistemą nuo senojo aušinimo skysčio likučių. Tai ypatingai galioja automobiliams pagamintiems dar iki 2011 metų.
Trumpą laikotarpį, automobiliai turėjo aušinimo skystį vadinamą R134a, kuris dėl salyčio su deguonimi tampa labai agresyvia rūgštimi. Automobiliai pagaminti po 2011 metų taip pat gali turėti šį aušinimo skyrstį, nes jį galėjo pridėti buvęs automobilio savininkas, kadangi šis skystis turėjo nuostabias šaldymo savybes, savo ruožtu sunaudodamas mažiau kuro, negu kiti alternatyvūs aušintojai. Todėl, jums visuomet reikėtų eiti pas specialistą prieš ištuštinant ir išvalant aušinimo sistemą ir pakeičiant dalis patiems. Pavaros diržas, palyginus, yra lengvai pataisomas. Įkyrus žviegimas praneša apie diržą, kuris tuoj gali suplyšti, o jį galima pakeisti keliais paprastais žingsniais.

Viskas jūsų oro kondicionieriaus sistemai Autodalysonline

Jūs rasite visas dalis, kurių rekia jūsų automobilio salono aušinimo sistemai, mūsų internetinėje parduotuvėje. Ypač, įvairių komponentų pasirinkimas yra labai didelis: be originalių gamintojų produktų, mes taip pat siūlome pigesnias alternatyvas, kurios yra tokios pat geros ir veiksmingos, kaip originalios dalys. Mes pasikliaujame patikimais partneriais, kurie įtikino mus asmeniškai, savo produktų kokybe ir patikimumu.
Be aukštos kokybės kompresorių, mes taip pat siūlome džiovintuvus, filtrus, o taip pat visus kitus komponentus, kurie priklauso automobilio aušinimo sistemai. Mūsų produktų pasirinkimas yra idealus senesniems modeliams, kuriems remontas su originaliomis dalimis būtų ekonomiškai nelogiškas. Su mūsų pasiūlymais oro kondicionierių dalims, nė vienas vairuotojas nepraleis galimybės padidinti savo automobilio patogumą su nauja oro aušinimo sistema.

Populiariausi produktai kategorijoje Oro kondicionierius

Kitų dalys už auto