0

0.00

#

Pakaba autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Amortizavimo sistema autodalių katalogas

Žinomi Amortizavimo sistema autodalių gamintojai

  • BILSTEIN Pakaba
  • SACHS Pakaba
  • MONROE Pakaba
  • KYB Pakaba

Pakaba - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Automobilio pakaba yra naudojama siekiant išlaikyti automobilį valdomą ir patogų važiuojant bet kokiais paviršiais ar norimais keliais. Pakaba kontroliuoja ratų judėjimus į viršų ir žemyn. Tam, automobiliai naudoja skirtingas sistemas.

Kokie yra skirtingi pakabos tipai

Daugelyje automobilių pakaba susideda iš didelės ritinės spyruoklės ir amortizatoriaus. Amortizatorius yra montuojamas arba spyruoklės viduje, arba išorėje. Sukurti kaip statramstis, spyruoklė ir amortizatorius iš individualių, atskirų komponentų, gali būti išmontuojami kaip vienas dalis. Kaip taisyklė, amortizatorius yra vedamas per spyruoklę. McPherson statramstis taip pat yra pagamintas iš amortizatoriaus ir spyruoklės vieneto. Bet, čia statramstis ir amortizatorius yra vienas šalia kito.
Spyruoklės slėgis veikia ant skirtingų plokščių, kurios yra nuolatos suvirintos su statramsčiu. McPherson statramsčiai dažniausiai naudojami galiniai ašiai ir yra labai lengvai prižiūrimi bei lengvai pakeičiami. Dažnai, amortizatoriai ties priekine ašimi ir amortizatoriai galinėje ašyje spyruoklėse turi skirtingas konstrukcijas. Kartais juos galima aptikti furgonuose, pavyzdžiui galinės ašys automobiliuose kartais turi net lakštines linges. Jos susideda iš mažų metalinių plokščių paketo, kurios gali slysti, sumontuotos viena ant kitos. Amortizatoriai yra užpildomi su dujomis, alyva arba abiejų kombinacija. Dujose pripildytuose amortizatoriuose, smūgini stūmoklis suspaudžia dujas, kurios sudaro didėjantį slėgį ir didėjantį atsparumą. Rato įsiskverbimas, iki savo mechaninių limitų, yra išvengiamas. Alyva pripildytuose amortizatoriuose, lengva alyva yra spaudžiama per mažus kanalus, kur sukuriamas sušvelninimo efektas automobilyje.
Alternatyvus amortizatorių naudojimas pastebimas aukšto galingumo automobiliuose, kurie naudoja hidropneumatines sistemas. Jos yra pritvirtintos prie automobilio. Dėl žymiai didesnio suspausto oro ar alyvos tūrio, hidropneumatinės pakabos sistemos spyruoklės efektas yra žymiai didesnis, negu naudojant įprastinius amortizatorius.

Atpažinkite ir pataisykite žalą

Pažeista pakaba pasireiškia žymiai pablogėjusiu važiavimo elgesiu. Padangos žviegia net važiuojant normaliai, automobilis nepatogiai linguoja, o sukibimas ženkliai sumažėja. Net prasta kelio vieta gali lemti sugedusią pakabą. Galima patikrinti pakabos sistemą, stipriai spaudžiant automobilį žemyn, kai jis stovi. Jeigu automobilis stipriai suspyrokliuoja 2-3 kartus, amortizatorius yra sugedęs, Alyva pripildomi amortizatoriai gali leisti keistą gargaliavimo garsą.
Amortizatorius, kuris yra gedimo procese gali būti pastebėtas iš arti į jį pažiūrint, kol automobilis stovi. Jeigu alyva varva žemyn, tarpikliai yra sulūžę. Amortizatoriai nėra remontuojami ir gali būti tik pakeisti. Automobilio spyruoklės, paprastai yra labai ilgaamžės. Tačiau, keičiant amortizatorius, spyruoklės mažų mažiausiai reikėtų bent patikrinti. Jeigu pamatysite stiprias rūdis arba įtrūkimus, jas taip pat reikia pakeisti. Sulūžusi spyruoklė važiuojant, daugeliu atveju turi katastrofiškų pasekmių.
Norint pakeisti amortizatorių, reikalingas specialus įrankis vadinamas spyruoklės kompresoriumi. Šį įrankį galima nusipirkti labai pigiai ir jis užtikrina patikimą pakabos sistemos remontą. Improvizuojami bandymai remontuoti su įtempimo diržais ar kitais tam nepritaikytais įrankiais turėtų būti vengiami. Staigiai atleidžiama spyruoklė sukuria labai didelę susižalojimo riziką.
Pakabos statramsčius visada reikia keisti visoje ašyje, bet geriausia - visoje mašinoje. Statramsčio spyruoklės ir amortizatoriai yra parduodami labai nebrangiai AutoteileProfi. taip pat, mūsų internetinė parduotuvė visuomet turi labai įdomių specialių pasiūlymų.

Geriausia kokybė remontui ir nustatymui

Visi stabdymo komponentai, internetiniame kataloge yra autorizuojami ir yra apibrėžiami griežčiausiais kokybės reikalavimais. Pakabos elementai yra leidžiami automobilio tobulinimui, leidžiantys jūsų automobiliui įgauti sportiškesnį stilių. Pakabos iš mūsų internetinės parduotuvės yra nebrangios ir aukštos kokybės automobilių dalys, kurios laikysis kelių leidimų senesniems automobiliams ir leis vizualiai bei techniškai patobulinti jūsų automobilį. Tai padaro Autoteileprofi.de vienu iš populiariausių pardavėjų tarp mechanikų, specializuotų autoservisų, automobilių tobulinimo specialistų ir autosporto rinkos.

Populiariausi produktai kategorijoje Pakaba