0

0.00

#

Sankaba autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Sankabos sistema autodalių katalogas

Žinomi Sankabos sistema autodalių gamintojai

  • LuK Sankaba dalys
  • VALEO Sankaba dalys
  • SACHS Sankaba dalys
  • A.B.S. Sankaba dalys
  • MECARM Sankaba dalys

Sankaba - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Sankaba yra svarbus komponentas, kuris perduoda variklio sugeneruojamą galią į transmisiją. Ištemtoje fazėje, sankaba turi užtikrinti tolygų energijos perdavimą, kol atpalaidavimo (atskyrimo) fazėje ji turi visiškai palikti sukimosi momentą varikliui. Sankaba turi padaryti švelnų ir puikiai apskaičiuotą perėjimą tarp šių dviejų fazių.

Sankabos sandara

Sankabos blokas pagrinde susideda iš smagračio ir abrazijos disko, kuris laisvai išlieka ant spaudimo plokštės. Galia iš smagračio yra perduodama į sankabos diską, kuris savo ruožtu perduoda sukimosi momentą varikliui per tam tikroje vietoje esantį dantytą kanalą. Sankaba taip pat apima laidus ir nukreipimo mechanizmą, kuris yra prijungtas prie sankabos pedalo.

Gedimai sankabos bloke

Sugedusi sankaba yra matoma dėl prasto sujungimo tarp variklio ir pavarų dėžės. Jeigu variklis leidžia garsų kaukimą primenantį garsą, kai spaudžiamas sankabos pedalas ir jeigu automobilis vangiai juda į priekį, to priežastis, labai galimai, yra sankaba. Abrazijos diskas susideda iš centrinės plokštės ir dvipusės dangos ir yra naudojamas daiktas. Ši danga yra labai panaši į dangą naudojamą stabdžiuose, stabdžių diskuose ir ji elgiasi panašiai senėjimo procesų metu. Atleidimo guolis yra dar viena nusidėvinti dalis. Jis sukurtas užtikrinti, kad pavaros šerdis turėtų minkštą prisilietimą prie abrazijos disko.
Gedimų atveju, jie pasireiškia kaukimo ir barškėjimo garsais. Galiausiai, atremiamasis gali sugesti arba gali sulūžti sankabos laidai. Tačiau, dažniausiai pasitaikantis gedimas sankabos bloke vis dėlto yra nusidėvėjęs abrazijos diskas. Jis visuomet pakeičiamas su visu komplektu kartu su atleidimo guoliu. Pamažu nusidėvinčio abrazijos disko gyvavimo trukmė yra apie 120 000 kilometrų. Abrazijos disko nusidėvėjimas yra labai priklausomas nuo vairavimo stiliaus.

Kaip taisomas sankabos vienetas

Sankabos vieneto keitimas nėra sudėtingas, bet yra labai brangus. Rekomenduojama bent kartą matyti tokį remontą, prieš patiems imantis darbo. Iš esmės, šis remontas reikalauja jums visos pavarų dėžės atjungimo nuo variklio. Priklausomai nuo automobilio, gali reikėti atjungti ir patį variklį. Tokiu etveju, rekomenduojama pakeisti visus komponentus reikalingus variklio prijungimui (pvz. paskirstymo diržas). Atjungiant variklį ir transmisiją jums reikia iš abiejų jų išleisti alyvą.
Tai galimybė pakeisti alyvą, bet nėra labai pigi, ypač pavarų dėžės atveju. Jeigu transmisija gali būti išimama be variklio atjungimo, dažniausiai reikia išspręsti ir atjungti priekinį ratą bei šarnyrus. Todėl, jūs galite patikrinti trauklės galvutės ir ašių antgalių tvirtumą ir veikimą bei pakeisti juos, jeigu to reikia. Abrazijos disko keitimas reikalauja specialių įrankių, bet juos galite lengvai nusipirkti patys: centravimo kaištis nustato abrazijos diską sankabos bloke iki tol kol jis būna tiksliai centre. Tai svarbu, nes kitu atveju pavaros šerdis netilptų į naują sankabą.
Jūs galite pasigaminti centravimo kaištį patys naudodamiesi izoliacija ir vamzdeliu arba medine lazdele, kurios skersmuo tiktų vidiniam ambrazijos diskui: paprasčiausiai apvyniokite izoliaciją aplink vamzdelį ar medinę lazdelę ir kol jų skersmuo atitiks abrazijos diską. Dabar jūs galite tiksliai nustatyti abrazijos diską centre. Šis diegimas užtrunka nuo 2 iki 3 valandų specialistui. Nepatyrę namų mechanikai gali tikėtis remonto, kuris užtruks visą dieną.

Raskite visas sankabos dalis Autodalysonline

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs rasite visas dalis reikalingas sankabos keitimui. Jūs taip pat galite rasti platų aukštos kokybės transmisijos tepalų pasirinkimą mūsų parduotuvės internetiniame kataloge. Mes siūlome profesionalius centravimo įrankius, kurie labai stipriai palengvina sankabos remontą.

Populiariausi produktai kategorijoje Sankaba

Kitų dalys už auto