0

0.00

#

Vamzdžiai ir žarnos autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Žarnelės autodalių katalogas

Žinomi Žarnelės autodalių gamintojai

  • GATES Vamzdžiai ir žarnos
  • VAICO Vamzdžiai ir žarnos
  • SASIC Vamzdžiai ir žarnos
  • TOPRAN Vamzdžiai ir žarnos

Vamzdžiai ir žarnos - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Žarnelės, esančios variklyje, yra atsakingos už svarbių skysčių ir dujų mišinių perdavimą į kitas vietas, neprarandant medžiagos. Visos žarnelės yra skirtingos - kiekviena žarnelė sutampa su atitinkamais matmenimis ir yra pagaminama iš konkrečios medžiagos, pagal tai, kokią užduotį turės atlikti žanelė.

Variklio žarnelės

Paprastas žmogus atidaręs automobilio dangtį gali būti šiek tiek sutrikęs dėl žarnelių ir laidų labirinto. Bet tas abirintas turi griežtą tvarką, kuri yra sudaroma pagal gamintoją. Žmogus, išnarpliojęs tvarką, galės pritaikyti savo žinias bet kuriame automobilyje.
Norint, kad variklis veiktų tinkamai, jam reikia oro, kuro ir uždegimo kibirkšties. Elektra yra perduodama per kabelius, žarnelės čia nėra naudojamos. Tačiau, oras, degalai yra tipinės medžiagos, susijusios su žarnelėmis. Kuro linija yra pagaminama iš plonos guminės žarnos, kuri yra įvyniota į audinį. Viduje esantys vamzdžiai yra dažniausiai gaminami iš aliuminio, kuri yra ypač naudingas žiemą, nes leidžia išsiurbti orą, kuris yra pakaitinamas. Pats variklis taip pat turi keletą ventiliacinių žarnelių, kurios tarnauja kaip perteklinio slėgio išleidimo tarpas, sukurtas specialiai varikliui.
Automobilyje žarnelės dažniausiai yra aušinimo sistemoje. Ten, tvirtos guminės žarnelės keliauja nuo bakelio arba radiatoriaus į variklį, vandens siurblį arba termostatą ir atgal. Kitų rūšių žarnelės gali būti randamos stabdžių stiprintuve ir priekinio stiklo valymo sistemoje.

Žarnelių sistemos defektai

Žarnelės sutrūksta dėl senėjimo arba dėl mechaninių-terminių priežasčių. Kiekviena žarnelė, ypač, jei tai yra vandens žarnelė, yra sukurta taip, kad sugestų, jei ištiktų pažeidimas. Tarkime, jeigu automobilis turi, pavyzdžiai, pažeistą cilindro galvutės tarpiklį arba klaidingai veikia vandens siurblys, pirmasis komponentas, kuris suges, yra žarnelė. Viskas tam, kad variklis būtų apsaugotos nuo kapitalinės žalos, kurią sukeltų sugadintas stūmoklis.
Todėl, jeigu žarnelė sugenda, jūs turite ieškoti esminės priežasties dėl šio defekto. Esant įkandimo ženklams arba nesubraižytai žarnelei, gana lengva rasti priežastį. Kiaunė galit sukelti didelė žalą automobilio žarnelėms. Blogai prijungta žarnelė gali patekti į besisukančią automobilio dalį, pavyzdžiui, skriemulį, ir sukelti žalą. Ar žarna jau skylėta parodys žemas slėgis, o tai gali sukelti progimą. Taip atsitinka, pavyzdžiui, kai aušinimo sistema yra užpilama tepalais. Žarnos aprūdija, ir palaipsniui iš vidaus gali netikėtai sprogti.
Tepalai, patekę į aušinimo skystį gali sukelti defektus galvutės tarpikliui. Taigi, jūs turėtumėte tikrinti aušinimo skystį reguliariai. Pažeistos degalų linijos skleidžia stiprų kvapą automobilio viduje, o kuro lašai sukelia nuotėkį. Tai reikalauja greitų priemonių, nes nekontroliuojamas benzinas gali sukelti gaisrą. Neteisingas vakuuminių žarnelių veikimas stabdžių stiprintuve gali sukelti pakitusį stabdymą arba padaryti pedalą sunkiai spaudžiamu.

Kai sutaisyti žarnelių sistemą

Esmė: jūs visada turite pakeisti visą žarnelę! Prieš daugelį metų, pažeistą žarnelę buvo galima paprasčiausiai nupjauti, suremontuoti ir naudoti pakartotinai. Šiandien taip elgtis labai nepatariama. Žarnelė, kuri šiandien laša vienoje vietoje, rytoj jau gali sprogti. Kiekviena varikliui priklausanti žarnelė iš esmės yra labai pigi, todėl taupyti šiuo atveju tikrai nepatariama.
Šiandienos kainomis nebėra verta improvizuoti. Žarnelė turi būti tokia pati gera kaip ir tvirtinimo medžiaga. Jūs neturėtumėte taupyti spaustukų ar laikiklių saskaita. Šios dalys taip pat yra pigios ir gali ženkliai pagerinti automobilio saugumą.

Populiariausi produktai kategorijoje Vamzdžiai ir žarnos

Kitų dalys už auto