0

0.00

#

Variklis autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Variklio autodalių katalogas

Žinomi Variklio autodalių gamintojai

  • REINZ Variklio dalys
  • ELRING Variklio dalys
  • AJUSA Variklio dalys
  • CASTROL Variklio dalys
Pasirinkite populiariausią kategoriją:
Variklio alyva

Variklio alyva

(3186 Dalys)
Variklio montavimas

Variklio montavimas

(32722 Dalys)
Tarpiklis, svirties dangtis

Tarpiklis, svirties dangtis

(13122 Dalys)
Tarpiklis, termostatas

Tarpiklis, termostatas

(35043 Dalys)
Vandens siurblio ir paskirstymo diržo komplektas

Vandens siurblio ir paskirstymo diržo komplektas

(6452 Dalys)
Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris

Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris

(1947 Dalys)
Rodyti visus

Variklis - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Paskirstymo dirželis funkcionuoja variklio viduje, kad užtikrintų, jog paskirstomasis dirželis, dirbdamas išvien su vožtuvu ir stūmokliu, veiktų be priekaištų. Dėl šios priežastis, paskirstymo dirželis yra naudojamas sujungti elementus tarp kardaninio ir kumštelinio velenų, esančių variklyje / pavaros dirže.

Esminė informacija apie paskirtymo dirželį

Paskirstymo dirželis užtikrina sinchronišką kumštelinio veleno ir alkūninio veleno darbą juos sujungdamas į vieną vienetą. Skirstymo dirželis yra plokščias diržas, pagamintas iš gumos ir stiklo pluošto gaminio, kuris iš vidaus yra dantytas. Dantukai yra fiksuojami ant diržo skriemulių, kurios yra montuojamos ant kumštelinio veleno ir alkūninio veleno.
Priklausomai nuo transporto priemonės, skirstymo dirželis taip pat gali būti naudojamas kitų komponentų veikimui: pagalbinis siurblys ir/arba generatorius. Vandens siurblys, visų pirma, yra sukurtas tokiu būdu, kad variklyje, tuo pačiu metu, būtų tiekiamas įtempimas į skirstymo dirželį. Daugelis variklio tipų turi alternatyvų atskirą skirtymo dirželio įtempėją, kuris yra vadinamas "tarnaujančiais įtempiamaisiais ratais".

Kaip pakeisti paskirstymo dirželį?

Nesvarbu, ar tai vandens siurblys ar įtempėjas - remonto atveju, abu šie komponentai paprastai keičiami kartu. Nepaisant to, ar transporto priemonė yra labai sudėtinga ir turi boxer arba V tipo variklį su dviem cilindrais, automobilis vis tiek turi tik vieną paskirstymo dirželį. Tokiu atveju paskirstymo dirželis yra labai ilgas, todėl jį pakeisti yra labai sudėtinga. Tokiuose automobiliuose, pavyzdžiui Alfa Romeo 166, reikia atjungti visą variklį, norint pakeisti dirželį.
Normalioje keturių arba šešių cilindrų transporto priemonėje, paskirstymo dirželis yra įtaisomas šoninėje motoro korpuso dalyje ir gali būti pakeičiamas labai paprastai, be variklio atjungimo. Norint pakeisti paskirstymo dirželį jūs turite griežtai laikyti remonto plano. Svarbiausia yra įsitikinti, kad keičiant ir įdiegiant naują paskirstymo dirželį, nesumaišytumėte alkūninio veleno ir kumštelinio veleno padėties.
Šiam tikslui, paskirstymo dirželis yra pažymėtas - varantieji ratai ant alkūninio ir kumštelinio velenų korpuso, kad paskui sutaptų pusės. Net jeigu ir alkūninis bei kumštelinis velenai atrodo teisingose pozicijose, vienas iš jų gali būti pasuktas ne visiškai 360° laipsnių kampu. Todėl, keičiant paskirstymo dirželį pirmiausia reikia atjungti uždegimo žvakę, kad būtų galima sukinėti variklį rankiniu būdu ir taip bandyti.
Paskirstymo dirželis privalo visada būti patikrinamas ir taisomas nustatytais intervalais, kitu atveju gali keistai veikti.Panaudotuose automobiliuose, pavyzdžiui, jūs galite jį patikrinti paprasčiausiai pažiūrėdami į jį. Jeigu paskirstymo diržas suduria stiklo pluošto medžiagą, arba jeigu matosi pirmieji jo įtrūkimai, laikas jį pakeisti. Tačiau, net visiškai puikiai atrodantis paskirstymo diržas gali greitai sugesti. Todėl, jeigu nežinote kada paskutinį kartą buvo keistas paskirstymo diržas, rekomenduojame jį pakeisti vien dėl atsargumo.
Priklausomai nuo jūsų automobilio rūšies, rekomenduojama pakeisti paskirstymo diržą kas kiekvienus 50000 iki 120000 kilometrų. Senesniems automobiliams, jums derėtų pasitarti su kitais to paties modelio savininkais dėl keitimo intervalų. Alfa Romeo 166, gamintojas rekomenduoja keitimus atlikti kas kiekvienus 80000 kilometrų, bet automobilių savininkai atpažįsta, jog tikrasis intervalas yra apie 60000 kilometrų.
Jums nederėtų taupyti paskirstymo diržams ar išoriniams komponentams, jokiais atvejais. Įtempimo ar vansens siurblio veikimo laikotarpis yra beveik toks pat kaip ir paskirstymo diržo. Jeigu keisdami paskirstymo diržą nepakeisite įtempėjo, jis gali nutraukti paskirstymo diržą vos po kelių tūkstančių kilometrų.

Viskas paskirstymo diržui

Pilnas paskirstymo diržo komplektas kainuoja daug mažiau negu jūs galėtumėte pagalvoti. Paprastas paskirstymo diržas su įtempėju kainuoja mažiau negu 15 eurų. Tai leidžia remontuoti ir prižiūrėti senesnius automobilius ypatingai pigiai.
Autodalysonline parodo visą mūsų paskirstymo diržų asortimentą. Mūsų ekspertai mechanikai suteiks jums naudingų patarimų, jeigu turėsite problemų juos įdiegiant. Paskirstymo diržo keitimas yra gana sudėtingas, bet turint pakankamai žinių tai gali atlikti ir pradžiamoksliai.

Populiariausi produktai kategorijoje Variklis