0

0.00

#

Vidaus įrenga autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Komforto sistemos autodalių katalogas

Žinomi Komforto sistemos autodalių gamintojai

  • METZGER Salono komforto aksesuarai
  • TOPRAN Salono komforto aksesuarai
  • BLIC Salono komforto aksesuarai

Vidaus įrenga - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Automobilio salonas susideda iš visų optinių ir komfortui palankių komponentų, kuri yra įdiegiami keleivinio automobiliio salone. Jis suteikia malonią ir jaukią atmosferą bei aukštą funkcionalumą, tad net ilgos kelionės yra padaromos kaip įmanoma patogesnėmis.

Automobilio salono komponentai

Automobilio salonas susideda iš prietaisų skydo, centrinės konsolės, sėdynių, lubų, kilimėlių, daiktų lentynos ir šoninių panelių. Pažymimas skirtumas tarp serijinių dalių ir modifikuotų dalių. Dažniausiai pasitaikančios modifikuojamos dalys yra langų užuolaidos, bagažo tinklai ar tinkleliai, sėdynių uždangalai ir įtaisomi sėdynių šildytuvai.
Be to, yra daug įvairių kitų komponentų, kurie gali ženkliai padidinti automobilio patogumą. Šis pasirinkimas svyruoja nuo peleninių, puodelių laikiklių iki įvairių laikiklių telefonams ir navigacijos prietaisams. Įvairios elektra varomos dalys taip pat yra siūlomos automobilių modifikacijų rinkoje: nuo lempų iki skustukų, yra įvairių elektrinių prietaisų su 12V, kurie yra skirti veikimui automobilyje.

Įprasti automobilio salono trūkumai

Automobilio salonas nusidėvi dėl įprastinio naudojimo. Vairuotojo sėdynė, vairo gaubtas ir pavarų svirtis yra ypatingai siejami su stipriu nusidėvėjimu. Apdangalai įtrūksta, paminkštinimai sumažėja ir liečiami paviršiai tampa lygūs ir riebaluoti. Jeigu jūs norite kaip įmanoma ilgiau išlaikyti savo automobilį originalioje būklėje, tik reguliarus valymas ir apsauginių užvalkalų naudojimas gali jums padėti.

Konkretus stiprinimas naudojant pakaitines dalis

Didžiąją dalį interjero detalių galima pakeisti su identiškais ar net patobulintais priedais iš pardavėjų. Aplink priekinių sėdynių eilę, susidarė plati rinka kuri suteikia kiekvienam automobiliui platų įdomių sėdynių pasirinkimą. Su profesionaliomis ir aukštos kokybės sportinėmis sėdynėmis, vairuotojas taip pat pasinaudoja didesniu saugumu. Tvirta šoninė parama padaro važiavimą vingiuotais keliais žymiai malonesniu ir suteikia vairuotojui saugumo jausmą. Panašiai, vairo pakeitimas gali suteikti daug papildomų bruožų ir pagerinti automobilio kontrolę važiuojant dideliais greičiais.
Visi komponentai, deja turi ir bendrą įgaliojimą ir įgaliojimą konkrečiam automobilio tipui. Jeigu reikia, vairo pakeitimas ir sėdynių keitimas turi būti įrašomas į automobilio dokumentus. To reikalaujama, ypač automobiliuose, kurie turi vaire įtaisytas oro pagalves. Vairo pakeitimas šiuose automobiliuose yra leidžiamas tik pas specializuotus automobilių autoservisus! Darbas su automobilio oro pagalvėmis yra labai pavojingas ir nelegalus!
Salono įranga yra platus veiklos laukas, kuris leidžia jums atnaujinti savo automobilį visapusiškai ir sukuria jo aukštą vertę. Aukštos kokybės sėdynių uždangalai ir kilimėliai suteikia stipriai panaudotam automobiliui jo pradinį patogumo jausmą. Papildoma visapusišku valymu, senesnė mašina gali ir vėl būti pilnai naudojama ir išvaizdi.
Automobilių aksesuarų rinka taip pat siūlo įvairius sprendimus, kurie padidina patogumą automobilio viduje. Tai pagrinde susiję su įvairiomis šviesomis, kurios yra ties grindimis, šoninėmis lentynomis, daiktų dėtuvėje, kurios gali būti didelė pagalba ieškant ko nors tamsoje. Jų įrengimas reikalauja šiek tiek žinių ir išradingumo. Dirbant ties prietaisų skydu, rekomenduojama pakeisti egzistuojančias lemputes su LED lemputėmis. Šios yra žymiai patikimesnės, ilgiau veikiančios ir labiau tausojančios energiją, negu tradicinės kaitrinės lemputės iš senesnių automobilių.
Jeigu automobilis yra pritaikytas sportiniam vairavimo stiliui, saugumo diržai dažnai pakeičiami su pakinktų diržais. Šie diržai, stipriai įtvirtina abu pečius, suteikia vairuotojui ypatingai aukštą laikyseną. Jų kombinacija su moderniais diržų įtempėjais, yra modifikacija, kuri reikalauja didelių žinių šioje srityje. Kadangi saugumo diržai yra su saugumu susijęs komponentas, keitimą reikia būtinai registruoti. Skirtingai, saugos diržų viršelių registruoti nereikia. Šie viršeliai apsaugo nuo abrazijos ir išankstinio saugos diržų nusidėvėjimo.
Galiausiai, taip pat yra visokiausių specialių valiklių skirtų automobilio salono atnaujinimui. Minšti valikliai, sintetiniai plovikliai ir specialūs salono poliruokliai yra specialiai sukurti medžiagoms naudojamoms automobiliuose. Patariama naudoti specialius produktus, vietoje įprastinių namuose naudojamų valiklių. Su automobilių valymo gaminiais iš Autoteileprofi jūs visuomet gausite optimalų valymą nerizikuodami pažeisti savo automobilio salono su per grebiais valikliais.

Populiariausi produktai kategorijoje Vidaus įrenga

Kitų dalys už auto