0

0.00

#

Uždegimo sistema autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Uždegimo sistema autodalių katalogas

Žinomi Uždegimo sistema autodalių gamintojai

  • BERU Uždegimo sistema
  • NGK Uždegimo sistema
  • BOSCH Uždegimo sistema
  • CHAMPION Uždegimo sistema
  • DENSO Uždegimo sistema

Uždegimo sistema - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Degimo sistema yra naudojama kuro ir oro mišinio uždegimui degimo kameroje. Ji sukelia sprogimą, kuris stumia stūmoklį norima kryptimi ir skleidžiasi tokiu būdu leidžia varikliui veikti.

Nuo uždegimo žvakės iki generatoriaus

Degimo sistema yra paremta greitu aukštos elektros įtampos iškrovimu. Uždegimo kokybė remiasi žvakės galioje, jos ilgaamžiškume ir dydyje. Kuo stipresnė yra uždegimo žvakė, tuo tikslesnis yra oro ir kuro mišinio uždegimas.

Įtampos kelias

Generatorius gamina elektrą degimo sistemai. Tuomet, prie generatoriaus pritaisytas varikliukas suteikia, priklausomai nuo automobilio įtampą, kuri siekia apie 3-24 voltus. Maži motociklai dažnai turi 3 voltų grandines, tuo tarpu didelio pajėgumo sunkvežimiai turi iki 18-24 voltų elektros grandines. Automobiliai įprastai turi 12 voltų sistemas, bet dėl visuomet augančio naujų elektros įrenginių automobiliuose skaičiaus, naujieji automobiliai, greitu metu standartiškai turės 18 voltų. Tačiau, efektyvus uždegimas reikalauja žymiai daugiau negu 24 voltų.
Todėl, įtampa turi būti ženkliai padidinama. Tai yra uždegimo ritės užduotis. Degimo ritė yra paprastas transformatorius, kuris yra tvirtai pritvirtintas prie automobilio kėbulo. Kai degimo įtampa palieką transformatorių, ji turi dešimtis tūkstančių voltų. Dėl mažos srovės, ši įtampa nėra pavojinga gyvybei. Nepaisant to, nemalonu liesti veikianti uždegimo laidą. Padidinta įtampa perduodama per pertraukiklį, kuris moderniuose automobiliuose yra valdomas visiškai elektroniškai. Senesni automobiliai, dažnai turi mechaninį jungtuką, kuris šiandien nebėra naudojimas dėl jo polinkio sugesti.
Iš pertraukiklio, įtampa einą į skirstytuvą. Jis visuomet nukreipia degimo įtampą į degimo kamerą. Iki šiandien, skirstytuvo rotoriaus atšakos sistema ir uždegimo laidas sujungti ties viršumi, įrodė esą labai naudingi. Įtampa eina iš skirstytuvo į uždegimo laidą, kuris susidaro tik iš storo laido ir tinkamų sujungimų. Galiausiai uždegimo įtampa atkeliauja į uždegimo ritę, kuri yra tvirtai pritvirtinta prie variklio.

Kaip atpažinti degimo sistemos gedimus

Automobilyje su sugedusia degimo sistema, gali nutikti du dalykai: arba automobilis važiuos su turbulencijomis arba jis išvis nevažiuos. Jeigu kyla sunkumų užvedant automobilį, arba jeigu variklis nustoja veikti važiuojant, taip gali būti dėl sugedusios degimo sistemos. Visų pirma, jums reikėtų patikrinti ar visi laidai vis dar yra savo vietoje ir vis dar įjungti. Važiavimo tęsimui, dažnai pakanka vėl įjungti išjungtą degimo laidą atgal į vietą. Nuo uždegimo žvakės iki skirstytojo, visi komponentai yra nebrangios prekės.
Automobilio remonto vadovas turi nurodytus tvarkymo intervalus uždegimo žvakėms. Naudinga patikrinti skirstytuvą kiekvieno uždegimo žvakės keitimo metu. Norint patikrinti, jums reikia juos išjungti ir pažvelgti į jų vidų. Jeigu ant keturių ar aštuonių kontaktų matomos stiprios nudegimo žymės (visuomet tiek pat kiek variklis turi cilindrų), jums derėtų jas pakeisti. Tarpų matavimams, jūs galite laisvai nutrinti kontaktus su atsuktuvu. Tačiau, kai turėsite galimybę nupirkti naujus, jums derėtų juos pakeisti.
Jeigu degimo laidas praras savo izoliaciją, įtampa nebepasieks uždegimo žvakės. Jūs galite tai atpažinti, pavyzdžiui, važiuodami automobiliu tamsoje su atidarytu variklio gaubtu. Sugedęs laidas sukurs blykstę. NIEKADA nebandykite to uždaroje vietoje (pavyzdžiui garaže)!!! Išmetimo dujos yra LABAI nuodingos ir gali lemti jūsų mirtį per trumpą laikotarpį! Geriau palaukite nakties ir vykdykite šį bandymą lauke.
Visuomet rekomenduojama pilnai pakeisti uždegimo laidus. Net jeigu vienas kabelis yra pažeidžiamas kiaunių, pavyzdžiui, jeigu jūs nusipirksite naują uždegimo laidų rinkinį, jūs gražinsite savo degimo sistemą atgal į reikiamą būklę, kurią galėsite pasitikėti.
Keičiant uždegimo žvakes, labai svarbu pasirinkti tikslų modelį patvirtintą jūsų automobilio gamintojo. Uždegimo žvakės turi begalę įvairių dydžių, tokių kaip: siūlo ilgis, šiluminė vertė ir pakeliama įtampa. Kiekviena iš šių verčių turi tiksliai tikti jūsų automobilio modeliui, kitaip jūs rizikuosite galutinai sugadinti savo variklį.
Mūsų internetinėje parduotuvėje, jūs rasite visus komponentus automobilio degimo sistemai. Mes parduodame tik patvirtintus, aukštos kokybės produktus, kurie prisideda prie ilgalaikio variklio darbo.

Populiariausi produktai kategorijoje Uždegimo sistema

Kitų dalys už auto