0

0.00

#

Priekinio stiklo valymo sistema autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Priekinio stiklo valymo sistema autodalių katalogas

Žinomi Priekinio stiklo valymo sistema autodalių gamintojai

 • HELLA Priekinio stiklo valymo sistema
 • VALEO Priekinio stiklo valymo sistema
 • BOSCH Priekinio stiklo valymo sistema
 • CHAMPION Priekinio stiklo valymo sistema
 • METZGER Priekinio stiklo valymo sistema

Priekinio stiklo valymo sistema - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Automobilio priekinio stiklo valymas yra sudėtingesnis negu dažnai manoma. Ji apima pilną valytuvų, pompų ir purkštukų sistemą, šildymo elementus ir valdymą. Gerai veikianti stiklų valdymo sistema yra svarbus saugaus važiavimo elementas.

Priekinio stiklo valymo sistemos komponentai

Langų valymo sistema susideda iš septynių komponentų
 • Valymo skystis yra laikomas talpoje.
 • Iš ten jis paima skystį su elektrine pompa ir siunčia per liniją į purkštukus.
 • Ties purkštuku, valymo skystis yra purškiamas ant priekinio ar galinio lango, priklausomai nuo to ką padarė vairuotojas.
 • Valytuvas, susidedantis iš varikliuko ir atšakos valo langą su langų plovimo skysčio pagalba.
 • Be to, visi automobiliai (išskyrus kabrioletus su medžiaginiais stogais) turi šildytuvą ties galiniu langu, kuris atšildo galinį langą esant šerkšnui.
 • Šildomi priekiniai stiklai yra tik Ford modeliuose ir kai kuriuose VW. Tačiau, specializuotos kompanijos siūlo pritaikymo sprendimus.
 • Galiausiai, valdymo sistema kontroliuoja purškimo laiką ir valytuvų valymo greitį.

Valymo sistemos gedimai

Jeigu valymo sistemoje kažkas sugedo, tai dažniausiai nėra labai sudėtinga. Nusidėvinti detalė nr. 1, žinoma, yra valytuvai. Priklausomai nuo automobilio tipo, jie gali būti gana brangūs. Pilnas rinkinys gali kainuoti daugiau kaip 50 eurų. Nepaisant to, jums nereikėtų taupyti ties priekinio stiklo valytuvais. Pigūs produktai dažnai suriebina stiklą ir leidžia papildomą alinimo garsą, kuris pasireiškia cypimu ir kratymusi.
Priekinio stiklo valytuvų linijos gali būti skylėtos. Jū pakeitimas yra labai lengvas. Nepaisant to, jums visuomet derėtų įsigyti originalias automobilių dalis ir ne bet kokius mažus vamzdelius, kad jūsų priekinio stiklo valymo sistema visuomet veiktų veiksmingai ir patikimai.
Didžiausias priekinio stiklo valymo sistemos priešas yra šaltis. Visuomet atsiminkite naudoti žiemai pritaikytą langų plovimo skystį. Pilnai pripildyta talpa gali sutrūkti, jeigu jis užšąla. Paprastai, šios talpos puikiai veikia visą automobilio naudojimo laikotarpį. Daugelyje automobilių, talpa yra lengvai prieinama ir lengvai pakeičiama. Tačiau, nepaisant to, tai brangus remontas, kadangi talpa dažniausiai pristatoma su variklio rinkiniu.
Jeigu pompos varikliukas nebeveikia, jūs galite iš pradžių patikrinti saugiklius ir jungtukus su kištukais, esančius elektros varikliuke skirtame pompai. Dažniausiai padės bendras sistemos valymas su srove.
Purkštukai taip pat gali užsikišti. Norint juos valyti, dažniausiai pakanka prapūsti juos sus suspaustu oru. Jie pritvirtinti tik sagtimis prie variklio gaubto ir gali būti lengvai nuimami. Tai leidžia lengviau juos išvalyti su suspaustu oru. Nepamirškite tinkamai nustatyti purkštukų po įdiegimo procesų.
Priklausomai nuo automobilio rūšies, esant priekinių valytuvų judėjimui, juos gali paveikti tam tikros jėgos. Ypač Mercedes automobiliuose, kuriuose valytuvai juda ne tik į šonus, bet ir į viršų ir apačią, turi sudėtingesnį mechanizmą. Jeigu šis mechanizmas suges, jis gali būti labai brangus. Per jėgą įsprendžiamas valytuvas gali lemti varikliuko sugadinimą. Siekiant išvengti išankstinio valytuvų mechanizmo nusidėvėjimo, reikia pakankamai sutepti visas judančias dalis. Jeigu nustos veikti galinis valytuvas, to priežastis dažniausiai yra užsikimšimas arba prastas sujungimas.

Viskas priekinio stiklo valymui

Jūs rasite viską ko reikia priekinio stiklo plovimo sistemos remontui ir priežiūrai.
Valytuvų gumelės su adapteriais yra labai nebrangi alternatyva viso valytuvo keitimui. Su prekinio ženklo kokybe iš Magneti Marelli, mes turime stiprų ir patyrusį partnerį, kuris yra naudojamas tarptautiniu mastu kaip originalios automobilių įrangos tiekėjas. Raskite šiuos ir daugelį kitų automobilių valytuvų tiekėjų mūsų internetiniame kataloge.
Galite įsigyti valytuvų variklius už labai mažą kainą iš AutoteileProfi: automobilių dalių kataloge jūs rasite įvairius tinkamus valytuvų motorus daugeliui automobilių modelių už mažiau kaip 30 eurų. Tad, nėra jokios priežasties, kodėl nebegalėtumėte vėl naudotis savo sulūžusiu priekinio stiklo valytuvu.

Populiariausi produktai kategorijoje Priekinio stiklo valymo sistema

Kitų dalys už auto