0

0.00

#

Diržinė pavara autodalys visiems automobiliams

Aukštos kokybės Grandinės pavara autodalių katalogas

Žinomi Grandinės pavara autodalių gamintojai

  • BOSCH Diržinė
  • CONTITECH Diržinė
  • GATES Diržinė
  • DAYCO Diržinė
  • SKF Diržinė

Diržinė pavara - Informacija apie veikimą, taisymą ir keitimą

Pavaros diržai yra sukimosi momento perdavėjai ir yra nebrangūs patikimi bei lengvai įdiegiami. Kad ir kokiam besisukančiam komponentui reikia galios, diržo naudojimas yra pigiausias sprendimas. Tačiau taip priklauso ar reikia perduoti tik sukimosi momentą ar it paskirstymą.

Ką turi automobilio pavaros diržai?

Pavaros diržas atlieka dvi funkcijas: viena yra sukimosi momento perdavimas ir kita, nebūtina, yra paskirstymo perdavimas. Diržai naudojami sukimosi momento perdavimui yra lygūs ar V formos diržai. Šie diržai yra randami generatoriuje arba vandens pompoje. Paskirstymo diržas yra naudojamas tarp alkūninio ir kumštelinio veleno, o paskirstymo diržas turi būti įrengiamas ypatingai kruopščiai.

Kas yra pavaros diržas?

Pavaros diržas susideda iš trijų komponentų: kardaninis velenas gamina jėgą, kuri yra perduodama sukimosi momentu. Pats diržas susideda iš kilpos, kuri savo ruožtu yra iš GFK ir gumos mišinio. Pavaros diržai, galiausiai atideda veleną, kuris yra prijungtas prie pagrindinio komponento.

Kur automobilyje yra pavaros diržai?

Visa automobilio galia ateina iš variklio. Variklis maitina generatorių su skriemulio pagalba, kuris savo ruožtu suteikia elektrą visam automobiliui. Priklausomai nuo variklio dizaino, kitas diržas gali maitinti vandens siurblį. Pagalbinis siurblys yra atskiras komponentas, kuris gali būti varomas diržu. Panašiai, taip veikia ir stabdžių stiprintuvai, kurie yra varomi su diržu maitinamu vakuuminiu siurbliu.
Tikslus skriemulio sukimosi kampas visiškai nėra svarbus išoriniams vienetams. Pavaros diržas bet kokiame įrenginyje, kaip taisyklė, yra lengvai pasiekiamas ir paprastai pakeičiamas. Sugedęs pavaros diržas praneša apie save per garsiu girgždėjimu.

Pavaros diržų gedimai

Jeigu pakankamai ilgai ignoruosite gedimus, diržas gali sutrūkti ir daugiau nebegalės maitinti susijusio prietaiso. Generatoriaus atveju, iš pradžių nieko nepastebėsite, išskyrus įkrovimo indikacines lemputes. Tačiau, po keletos kilometrų, jūsų automobilis sustos, kadangi akumuliatorius nebebus pakrautas. Kai nustos veikti pagalbinis siurblys, vairo ir stabdžių sistemos greitai taps sunkiai veikiančiomis. Jeigu nustos veikti vandens siurblys, automobilio variklis labai greitai perkais, o blogiausiu atveju nepataisomai sužalos jūsų automobilio variklį.

Silpnosios pavaros diržo vietos: paskirstymo diržas

Paskirstymo diržas, savo ruožtu varo skirstomąjį veleną ir pats yra varomas alkūninio veleno. Atstumas tarp stūmoklių, kurie yra sujungti su alkūniniu velenu ir vožtuvai, kurie yra valdomi su skirstomuoju velenu, visuomet turi būti tikslūs. Automobilis su neteisingais nustatymais arba neveikia išvis ar pats susinaikina vos po kelių apsisukimų. Tai vyksta, kai kylantis stūmoklis trenkiasi į atidarytą vožtuvą. Vožtuvas įsilenkia, o stūmoklis yra praduriamas. Daugeliu atvejų, verta sumokėti už remontą. Tai ypatingai mirtina, kai skirstymo diržas, dar vadinamas skirstomuoju, suplyšta važiuojant. Dažniausiai, tai taip pat lemia greitą, vidinį variklio susinaikinimą.
Skirtingai nuo V rimbuotų diržų, jūs negalite pastebėti kada paskirstymo diržui reikia pakeitimo. Todėl, vienintėlis būdas išvengti variklio žalos yra laiku pakeisti paskirstymo diržą. Keitimo intervalai yra nurodomi kilometražu ir / arba nurodyti pačio paskirstymo diržo specifikacijose. Jeigu perkate naudotą automobilį be inspekcijos registro ir nesate tikri ar paskirstymo diržas buvo keistas, stirpiai rekomenduojama, dėl atsargos, jį pakeisti. Idealiu atveju, jūs galite pereiti didelį patikrinimą, kurio metu jūs taip pat galite pakeisti alyvos ir visus filtrus bei uždegimo žvakes. Keičiant paskirstymo diržą, jums taip pat reikėtų pakeisti visus susijusius komponentus, tokius kaip tarpikliai ir, galimai, vandens siurblys.

Visi diržai iš Autodalysonline

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs rasite visus diržus, kurie yra įrengiami jūsų automobilyje. Mūsų produktai įtikinsu jus savo nuostabia kokybe ir prieinamomis kainomis. Katalogas susideda iš visų paskirstymo diržų, kurie yra siūlomi mūsų internetinėje parduotuvėje. Autoteileprofi.de jūs gausite visus V rumbuotus diržus, kurių reikia jums, žemiausia kaina.

Populiariausi produktai kategorijoje Diržinė pavara

Kitų dalys už auto